ipad 256gb recenzja

  W przeciwieństwie do większości swoich tabletów, Apple raz w roku aktualizuje wewnętrzne komponenty standardowego iPada, zachowując przy tym ten sam koszt i konstrukcję, zapewniając kompatybilność długiej linii akcesoriów, takich jak klawiatury oraz etui. W związku z tym wrażenia z korzystania z najnowszego iPada są takie same z jego poprzedników, ale z zaktualizowanym systemem i kilkoma nowymi dodatkami, które sprawiają, że jest on całkiem przyjemny w użytku. W tym artykule poznasz wady oraz zalety nowego iPada.

Jakie są zalety iPada 256gb?

Świetna kondycja baterii.

  Od czasu premiery iPada pierwszej generacji wydajność baterii urządzenia jest bardzo dobra. W najnowszym iPadzie wydajność baterii jest o wiele większa, a co za tym idzie urządzenie będzie działało dłużej. Jeśli porównasz baterię iPada z MacBookiem to bateria iPada działa dłużej. Możesz odtwarzać filmy, grać w wysokiej klasy gry, a bateria będzie nadal będzie mogła być użytkowana przez około 10 godzin. Jest to naprawdę dużo biorąc pod uwagę inne konkurencyjne urządzenia.

Komfort podczas wykonywania codziennych zadań.

  Wszystkie codzienne zadania możesz wykonywać na swoim iPadzie bez jakichkolwiek problemów. Możesz być także pewny, że wszystko będzie działo się w pełni wygodnie oraz komfortowo. Na przykład możesz zainstalować produktywne aplikacje, takie jak kalendarz, aplikacja z listą rzeczy do zrobienia, zegar, aplikacja do zarządzania zakładkami, aplikacja do zarządzania pieniędzmi i spędzenia dnia w zorganizowany sposób. Możesz także edytować obrazy, edytować wideo, wysyłać/odbierać wiadomości e-mail, prowadzić wideokonferencje, dzielić się przemyśleniami w mediach społecznościowych itp. Bez wątpienia iPad to świetne urządzenie, jeśli jesteś bardzo zabiegany i potrzebujesz pomocy w tym co robisz.

ipad 256 gb

Świetny do podróży.

  Jeśli jesteś osobą, która kocha podróże lub Twoja praca tego wymaga i często przemieszczasz się w różne miejsca, iPad jest bardzo łatwo przenośnym urządzeniem, które z pewnością ułatwi Ci wyprawę. Możesz umieścić swoje urządzenie w torbie, a jego waga jest o wiele lżejsza, niż laptopy. Możesz także korzystać z urządzenia podczas podróży i robić zdjęcia w różnych lokalizacjach. Pracę biurową możesz wykonywać na iPadzie także w podróży. Oznacza to, że możesz jednocześnie pogodzić przyjemne z pożytecznym.

Wiele przydatnych akcesoriów.

  Niektóre akcesoria do iPada są bardzo przydatne. Przykładowo może to być czytnik kart bankowych, który ułatwi Twoje życie w znacznym stopniu. Możliwości w tym przypadku jest wiele, ale wybór należy do Ciebie.

Jakie są wady iPada 256gb?

Wysokie koszty.

  Koszt urządzeń takich, jak iPad jest droższy, niż tabletów z Androidem. Musisz także kupić aplikacje, których będziesz używać na swoim urządzeniu. Akcesoria do iPada są również drogie. Na przykład klawiatura zewnętrzna, touchpad, ołówek Apple, czytnik kart to drogie urządzenia.

Strata czasu.

  Przykładowo niektórzy uczniowie również niewłaściwie używają iPada. Używają iPada do grania w gry przez cały dzień i marnują czas na naukę, słuchając muzyki i wydając pieniądze na niektóre aplikacje rozrywkowe.

Comments are closed.