Głośnik sufitowy bluetooth – dyskretne nagłośnienie kuchni

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym spędzamy sporo czasu, zarówno przygotowując posiłki jak i je jedząc, jeśli w kuchni znajduje się też stół i krzesła. Nie jest to jednak pomieszczenie, do którego wstawia się jakieś profesjonalne nagłośnienie. W wielu kuchniach jednak, gdzieś na półce czy parapecie stoi radio, które można włączyć, by umilić sobie czas. Nie jest to jednak jedyna opcja nagłośnienia kuchni. Głośnik sufitowy bluetooth to o wiele lepsze rozwiązanie.

Dyskretne nagłośnienie kuchni

Zamontowany na suficie głośnik sufitowy bluetooth (zobacz ten: https://www.napad.pl/1298-glosniki-bluetooth) nie zajmie – tak jak radio – miejsca na półce czy parapecie. To jednak nie jest najważniejsza jego zaleta. Radioodbiornik umożliwia słuchanie tylko określonych stacji radiowych. głośnik sufitowy bluetooth można połączyć bezprzewodowo ze smartfonem i samodzielnie wybierać muzykę, której w kuchni chcemy słuchać. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by podobnie jak w przypadku radioodbiornika – włączyć swoją ulubioną stację, ale możliwe jest także włączenie listy wybranych piosenek.

Głośniki pasujące do wystroju

Bardzo ważną zaletą jest szeroki wybór takich głośników. Można wybierać głośniki różnych kształtów i kolorów. Bez względu na wystrój kuchni można więc wybrać głośnik, który bez wątpienia będzie do niej pasował. Ciekawym rozwiązaniem jest też użycie maskownic. To opcja dla tych, którzy nie chcą, by głośniki w kuchni były widoczne. Maskownice odpowiednio je zamaskują, nie pogarszając jakości muzyki.

Oczywiście można wybierać spośród głośników różnej jakości i mocy. Wiele z nich to głośniki profesjonalne. Jakość dźwięków, które się z nich wydobywają jest naprawdę wysoka. A koszt zakupu takiego głośnika nie jest duży. Warto się o tym przekonać.

Comments are closed.